Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

JAK SPRÁVNĚ MĚŘIT:

 

KONTAKTY

Botan shop s.r.o.
Prostřední Bludovice č. 522
Horní Bludovice 739 37
tel: +420607962011 (od 10h)
info@dance-boty.cz
Č.Ú.: 2801092645/2010

 

 

 

 

 

 

 

ANKETA

Jaká značka tanečních bot se Vám nejvíce líbí?

Botan 43% Akces 12% Artis 22% Elza 23%

VŠE O NÁKUPU » ZÁRUKA A REKLAMACE

Záruka

  1. Délka záruční doby se řídí příslušnými ustanoveními Občanského zákoníku v platném znění. Není-li uvedeno jinak, je záruční doba pro spotřebitele 24 měsíců.
  2. Záruční doba začíná běžet od převzetí zboží kupujícím. Záruční doba se prodlužuje o dobu, po kterou bylo zboží v záruční opravě.
  3. Podle charakteru vady má kupující při uplatnění záruky právo:
    • jde-li o vadu odstranitelnou, na bezplatné, řádné a včasné odstranění vady. Pokud není možné, právo na výměnu vadného zboží nebo vadné součásti. Není-li takový postup možný, právo na přiměřenou slevu z kupní ceny nebo odstoupení od kupní smlouvy;
    • jde-li o vadu neodstranitelnou bránící řádnému užívání zboží, právo na výměnu vadného zboží. Pokud není výměna možná, má zákazník právo na odstoupení od kupní smlouvy
  4. Prodejce odpovídá za všechny vady výrobku, které má zboží při převzetí kupujícím nebo které se objeví v průběhu záruční doby Záruka se nevztahuje na zboží, u kterého uplynula dnem uplatnění reklamace záruční doba. Dále na opotřebení věci způsobené jejím obvyklým užíváním. Za vadu nelze považovat změnu materiálu úměrnou délce užívání ani závady způsobené nesprávnou údržbou,nešetrným zacházením,mechanickým poškozením a nesprávným užíváním výrobku. Všechny zasílané výrobky procházejí pečlivou kontrolou.

 

Reklamace


Pokud se rozhodnete zboží reklamovat informujte nás na emailové adrese: info@dance-boty.cz popř. telefonicky.

Zásilku s reklamovaným zbožím,kopií faktury a přiloženým dopisem,který bude obsahovat infomace o reklamované vadě odešlete na adresu:

Botan shop.r.o.

Prostřední Bludovice 522

Horní Bludovice

739 37

 

Zasílejte pouze běžnými typy zásilek. Zásilky odeslané na dobírku nebudou převzaty!!

Lhůta pro vyřízení reklamace včetně odstranění vady je 30 dní ode dne uplatnění reklamace. Prodávající je oprávněn dohodnout se s kupujícím na prodloužení této lhůty. V případě překročení maximální lhůty pro vyřízení reklamace má kupující nárok na výměnu zboží za nové. Pokud výměna není možná, má právo na odstoupení od kupní smlouvy.