Vrácení a reklamace zboží

Nesedí Vám velikost? Zboží Vám nevyhovuje? Poslali jsme něco špatně? 

Z vrácení a reklamace jsme udělali rychlý proces. Na pár kliknutí si založíte nový případ. Tenhle krok se nedá přeskočit, ale my vás jím provedeme tak, že ho hravě zvládnete. V online formuláří máte možnost si také rovnou zakoupit přepravu vráceného zboží. Po založení tzv. případu vám na e-mail pošleme odkaz, takže budete mít celou dobu přehled o tom, co se děje s vaším požadavkem. Připravte si číslo objednávky a váš e-mail a jdeme na to.

Rychlá výměna zboží!
Pokud budete chtít obuv z jakéhokoliv důvodu vyměnit, je to možné do 14 od obdržení zásilky. První je nutné vrátit původně zakoupené zboží přes tlačítko "Vrátit objednávku", které naleznete níže. Je třeba vyplnit všechny kroky k vrácení zboží přes chytrý formulář. Na nové zboží musíte vytvořit novou objednávku!

 

Adresa pro vrácení zboží vlastní dopravou:

Botan shop s.r.o.

Josefa Kotase 51/26

Havířov - Dolní Datyně

736 01

Tel:  +420771294747

 

Před odesláním balíku vlastní dopravou je nutné první vyplnit online formulář přes horní tlačítko "Vrátit objednávku" a zvolit si vlastní dopravu!

 

Vrácené zboží nesmí být použité, znečištěné, poškozené nebo jinak znehodnocené a musí být vráceno v původním obalu! Nepolepujte krabici nebo obal lepící páskou, nepište na ní a ani ji nijak neznehodnocujte. Jedná se o součást zboží a vy byste přece taky nechtěli to svoje dostat v poničeném obalu :) Za poškození obalu si nárokujeme vrátit nižší částku.

  

Bližší informace najdete v obchodních podmínkách.

 

 

 

 
Zpět do obchodu